Strony

22.08.2011

Marvellousette giveaway!






Z przyjemnością ogłaszam pierwszy konkurs na moim blogu. Do wygrania jest koszulka z dowolnie wybranym przez siebie napisem/rysunkiem etc. Zwycięzce wylosuje generator liczb.


Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

  •  polubić Marvellousette na Facebooku
  • dodać mój blog do obserwowanych 
  • w komentarzu do tego posta podać swoje: imię, nazwisko oraz e-mail

Na zgłoszenia czekam do 28 sierpnia 2011, do godziny 23.59 !



Powodzenia !

83 komentarze:

  1. Agnieszka Oleszek agnieszkaoleszek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Ola Kubiak
    olakubiak@gmail.com
    :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Asia Dąbrowska
    asiaadabrowska@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  4. Mirona Matusik
    noncia_99@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  5. Anna Wacnik
    tarudaa@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Miriam Przybyłowska
    przybylowska.miriam@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  7. Joanna Urna
    joanna555@poczta.onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  8. Wiktoria Badura
    victoriab@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Aleksandra Zabieglik
    gaytoday@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  10. Marysia Wojciechowska
    buhahaha141@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  11. Magda Borowska ulala321223@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Katarzyna Konderak
    katarzynka29@amorki.pl

    w poprzednim komentarzu byl literówka ;-)

    OdpowiedzUsuń
  13. Magdalena Jezierska

    magda470@interia.eu

    OdpowiedzUsuń
  14. natalia szymańska

    nattszymanska@o2.pl

    teraz zauwazylam, ze poprzednio zly email podalam ;)

    OdpowiedzUsuń
  15. Karolina Smulska
    smulson193@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  16. Agnieszka Lutek
    agnieszka.lutek@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  17. Anna Rodziewicz
    anko22666@yahoo.pl

    OdpowiedzUsuń
  18. Magda Kołosowska
    kolosowska.m@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  19. Ewelina Zych
    evvelinazych@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  20. Karolina Gralewska
    karolina_gr@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Agata Piramowicz agusia801@buziaczek.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  22. Aneta Adamska
    roodowlosa@gmail.com :)

    OdpowiedzUsuń
  23. Nicola Andrzejewska

    nicolax33@poczta.onet.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  24. Justyna Fic
    billiebrown@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  25. Paulina Wychowaniec
    paula5250@op.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  26. Aleksandra Żygo
    Aleksandra.Zygo@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  27. Kalina Gądek
    k.a.l.i.n.a@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. Joanna Olejniczak
    joasia0526@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  29. Karina Kuryga
    imbetterthanu@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  30. Sylwia Gójska
    sylwia.g2@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  31. Katarzyna Petryszak
    julia90@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  32. Katarzyna Lipna
    rockcugi@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  33. Asia Gajdziak

    siostra94@autograf.pl

    OdpowiedzUsuń
  34. Patrycja Gajewska
    pati29_08@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. Asia Romańska
    yaneczka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  36. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  37. Karolina Koniczuk
    karolina.karolcia69@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. Patrycja Tomiałowicz patrycjaa161@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  39. polubiłam na fejsie, obserwuję, a nawet mam w blogorollu:p
    Anna Pawlikowska (annawanna)
    feriabarw@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  40. Adrianna Bryś
    rycha4@poczta.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  41. Żaneta Kołtun
    zyletka2@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  42. Patrycja Lewandowska
    patrycja1200@hotmail.com

    OdpowiedzUsuń
  43. Karolina Paszkiewicz
    karolina.8@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  44. Angelika Janik
    angelikaj95@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  45. Dagmara Napierała dagmara.17@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Justyna Małolepsza
    justa_16@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  47. anna rakoczy
    franeczek91@interia.pl

    OdpowiedzUsuń
  48. Sławomir Kalinowski
    olsztyn377@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  49. Damian Strzyż
    damian.strzyz@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  50. Klaudia Węgrzynowska
    kidi@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  51. Paula Ratajczak
    paularatajczak@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  52. Paulina Maciboch
    paola321@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  53. Ania Strumiłowska anikqxd@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  54. Daria Kociuba
    dm.kociuba@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  55. Weronika Tumaszyk

    weronikatu@poczta.fm

    OdpowiedzUsuń
  56. Daniel Rudziński
    rudzinskidaniel@gmail.co

    OdpowiedzUsuń
  57. Andrzelika Skiba
    andrzelika2@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  58. Paulina Chojnacka (;

    nackasamozlo@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  59. Joanna Pańkowska
    pina78@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  60. Natalia Kowalska
    natalcia14445@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  61. Paulina Skrok
    paulina.skrok@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  62. Mateusz Kosiba
    gasiorek93@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  63. Ada Warchoł
    Facebook :Jędruś

    wara44@onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  64. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  65. Barbara Wnukowska basienka813@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  66. Michalina Pieciuń
    michalina149@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  67. Aneta Gorzycka
    aneta19923@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  68. Agnieszka Rogulska
    rogulska.a92@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  69. Sara Paszkowska
    saruliru@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  70. Monika Zakrzewska
    monika87zeta@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  71. Gabriela Kaniewska
    gabrielakaniewska@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  72. Klaudia Rosińska

    kookaaa@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  73. Joanna Gola

    hasik1@buziaczek.pl

    OdpowiedzUsuń
  74. There's certainly a great deal to know about this issue. I really like all of the points you have made.
    Feel free to visit my web page - learn more

    OdpowiedzUsuń